інформація про двері
         Тел/Факс: (032) 224-75-75

Пошук

...

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 22.04.2021, 19:14


 
Вхідні двері - це, безсумнівно, візитна картка будинку.
Для мешканців будинку вхідні двері є воротами в тепло житла і являє собою перший дотиковий предмет їх власного королівства, де вони переживають щасливі хвилини зі своїми близькими.


Дерев'яні двері мають свою енергетику, шарм. Вони випромінюють домашнє тепло і викликають відчуття спокою. Використані в архітектурі будинку дерев'яні елементи виражають єдність з навколишньою природою. Беруть участь у створенні іміджу, стають справою престижу, символом добробуту, розповідають про смаки власника.


З конструкторської точки зору деревина володіє незаперечними перевагами.
У першу чергу дозволяє створити дуже жорсткі і міцні конструкції, а також стіни великих розмірів без металевої арматурия, так як вона може промерзати. К
утові шипові з'єднання, при використанні високоякісних клеїв, є абсолютно надійними. На відміну від інших  матеріалів, що застосовуються, вони володіють у кілька разів меншим тепловим розширенням. Ось це і створює значну перевагу - при використанні відповідної фурнітури можна точно визначати розміри дверних рам і полотен і дуже тонко відрегулювати їх функцію.


 
 
 


Дерев'яними дверима легко керувати, не потрібно залишати великий зазор і збільшувати ризик виникнення нещільності. Дерев'яні двері передової конструкції і будь-яких розмірів, відповідних стандартам, після виконання високоякісних монтажних робіт є дуже стійкими і їх не потрібно додатково регулювати. При поточному ремонті термін служби дерев'яних дверей є приблизно таким же, яким у наших європейських умовах термін служби будинку, а отже, становить приблизно сто років. Тому у якісні двері достатньо інвестувати всього лише один раз в житті.

Деревина «дихає». Вміє поглинати вологу і знову її випаровувати. Двері можна відмінно естетично поєднати з іншими дерев'яними елементами інтер'єру. Деревина дозволяє створити індивідуальне і неповторне дизайнерське рішення, залишає простір для креативності архітектора, проектанта та користувача.

 ТзОВ "Євролекс-Львів", Тел/Факс: (032) 224-75-75

Copyright MyCorp © 2021