Переваги дерево-алюмінія
         Тел/Факс: (032) 224-75-75

Пошук

...

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 22.04.2021, 20:06


           
Компанія «Євролекс-Львів» пропонує сучасне і найкраще насьогодні рішення оснащення вікон - дерево-алюмінієві конструкції.

Дерево-алюмінієві вікна - це сучасна, практична і екологічна технологія. Моделі покриваються екологічно чистими лаками на водній основі, які захищають дерев'яне покриття, тим самим значно збільшуючи термін служби всієї конструкції. Дерево-алюмінієві вікна не чутливі до частих у нашому кліматі коливань температури і впливу вологи.У нашому
каталозі ви знайдете вироби преміум-класу, що поєднують високу якість і стильний зовнішній вигляд. Конструкції з алюмінію і дерева - це досить дорогі вікна, однак висока ціна швидко себе окупає.
Дерево створює затишок, а це основа комфорту.
У свою чергу, невибагливий алюміній захищає конструкцію від перепадів тиску. Разом дерево і алюміній створюють вікно, що надовго збереже свою форму навіть без подальшого фарбування. Також дерево не потребує захисту від ультрафіолету, завдяки алюмінієвій покришці воно не вицвітає. Покришка надає стабільності і погодостійкості дереву і залишає рівно стільки вільного простору, скільки потрібно для згладжування температурних перепадів.Ви можете вибрати між трьома дизайнами (LivingLine, ModernLine, DesignLine), п'ятьма благородними породами дерева (сосна, дуб, вільха, модрина, червоне дерево)  з 187 тонами деревини та великою кількістю різноманітних кольорів та малюнків алюмінія.

Залежно від дизайнерської задумки, конфігурація рам подібних вікон може бути абсолютно будь-який. Фахівці компанії «Євролекс-Львів» готові прийняти будь-які, навіть самі нестандартні замовлення.


Технологія виробництва дерево-алюмінієвих вікон


Жорсткий, але легкий каркас з алюмінієвого профілю ховається під інший каркас - дерев'яний. Метал оббивається цільними ламелями з перетином 78х66 мм з цінних порід: дуба, сосни, вільхи, модрини або червоного дерева. В результаті, тепло-фізичні характеристики дерево-алюмінієвих вікон у багатьох випадках перевершують ці ж характеристики ПВХ і дерев'яних євровікон.

Компанія «Євролекс-Львів» представляє серії вікон від провідного виробника
UNILUX UltraTherm. Можливо подвійне і потрійне зашклення моделей. Дані моделі дерево алюмінієвих вікон відрізняються характеристиками зовнішніх профілів.

Дерево-алюмінієві вікна UltraTherm:

  • Профіль LivingLine - зовнішній алюмінієвий профіль в класичному стилі із згладженими контурами. Висота дерево-алюмінієвих вікон даної лінії варіюються до 3200 м для балконних дверей. Представлено більше 200 колірних рішень.
  • Профіль ModernLine - зовнішні алюмінієві профілі, виправдовуючи назву, відрізняє різноманітність форм: круглі, напівкруглі, багатокутні. Дерево-алюмінієві вікна даної серії мають більше 200 колірних рішень.

Енергозбереження:

Світ тримається на трьох китах - у питанні енергозбереження це дійсно так. Додаткове третє скло забезпечує ще більш низькі значення коефіцієнта теплового розширення вікон UNILUX. (чим нижче це значення, тим менше теплової енергії виходить назовні). А це означає, що лише з одним єдиним вікном можливо заощадити величезну кількість енергії. Економиться чимало грошей. І екологічний баланс теж не порушений, адже з нашими енергозберігаючими стекопакетами знижуються не тільки витрати на опалення, але й кількість вуглекислого газу.

 

SuperThermo3

Для
ощадливих, що не бажають втрачати тепло є суттєва перевага - націнка за третю склопластину в склопакеті SuperThermo3 дуже мала, а кількість зекономленої енергії - велика. Теплоізоляція в порівнянні з нормальним однокамерним склопакетом краща на 80 відсотків. І це постійно: за рахунок того, що алюмінієві покришки кріпляться на ковзних муфтах, забезпечується провітрювання задньої сторони. Різні коефіцієнти розширення дерева та алюмінію таким чином вирівнюються. Щоб вікно служило довго.
 

UltraThermo3

UltraThermo3 - склопакет для найбільш витонченого дерево-алюмінієвого вікна для пасивних будинків. Його будівельна глибина всього 8 см, виглядає воно так само, як нормальне дерево-алюмінієве вікно. Тобто вікна, засклені UltraThermo3, можна комбінувати з стандартними дерево-алюмінієвими вікнами і балконними дверима JumboLine так, що різниця оптично не буде помітна. Така мала будівельна глибина можлива за рахунок високо ізольованої двокомпонентної суміші, інтегрованої у віконну раму.

 

ThermoWhite3

Зашклення ThermoWhite3 робить можливим активне використання тепла сонячних променів, що проникають. Завдяки невидимому покриттю скла в будинок потрапляє більше сонячної енергії. Тому в зимові та осінньо-весняні місяці можна менше опалювати приміщення. Водночас таке покриття, у поєднанні з наповненням склопакета аргоном, забезпечує збереження тепла в будинку.

 
Енергозбереження за рахунок нашої монолітної конструкції

UNILUX з дня заснування робить ставку на високоякісні матеріали, що використовуються для виробництва бруса. Ці додаткові інвестиції ми робимо для Вас, наших клієнтів: Ви не тільки отримуєте вікна та двері з великим терміном служби, але й заощаджуєте енергію - чудовий ефект використання клеєного бруса. І при цьому не дуже дорого.

 ТзОВ "Євролекс-Львів", Тел/Факс: (032) 224-75-75

Copyright MyCorp © 2021