Про компанію-виробника
         Тел/Факс: (032) 224-75-75

Пошук

...

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 22.04.2021, 20:16


Про компанію-виробника Unilux

У сучасних дверей і вікон мало спільного зі своїми попередниками. Вже недостатньо просто хорошого столярного ремесла. Вимоги виросли, і ключові слова в них: енергозбереження, шумозахист та безпека.

Тому всі продукти Unilux - починаючи від вікон для приватного будинку і до фасадів для офісного центру - власні розробки, створені завдяки високому інтелекту і комплексному інженерному мистецтві.

А оскільки було б несправедливо ці твори мистецтва залишити лише для обраних, Unilux випускає їх серійно. Таким чином, ми можемо запропонувати найвищу якість за реальною вартістю.

Від столяра до лідера ринку

1955 рік: Економічне диво починає свій шлях. Разом з ним: Ніколаус Міт. Він столяр з Зальмталя, це недалеко від Тріра. Досить хороший столяр. Перфекціоніст в питаннях вікон і дверей.  Його робота стає популярною і Міт стикається з проблемою неможливості задовольнити всі замовлення. Він повинен діяти. Так в 70х роках зі столярної майстерні виникла фірма-виробник вікон та дверей Unilux.

З тих пір підприємство сильно зросло та модернізувалось. Все стало сучасніше, професійніше. Але й сьогодні компанія практикує столярне ремесло, яке передав їй засновник.


Якість продукції

Перевірка якості в Unilux починається до того, як запускається серійний випуск продукту. Власні прилади для перевірки, та тести в період розробки продукту є основою для розвитку новаторської системи в будівництві вікон і дверей.

Перш ніж продукція Unilux допускається до серійного виробництва, вона проходить жорсткі випробування. Цілий ряд складних, керованих комп'ютером, методів тестування, гарантує, що вся продукція ретельно перевірена на тривалу функціональність та безпеку. Додатково проводиться перевірка матеріалів і продукції незалежними інститутами.

І в процесі серійного випуску Unilux постійно контролює якість. Знову і знову відбирається партія готових продуктів для тестування. Фахівці компанії піддають групи матеріалів та продуктів жорстким тестам в умовах, схожих з дійсністю, які точно доповнюють комп'ютерні симуляції. Адже лише так можна забезпечити високу якість та задовільнити вибагливих клієнтів.


Фахівці
Unilux

Сучасний, автоматизований парк машин потребує досвідчених фахівців.
Вони проходять спеціальну підготовку в навчальній майстерні UNILUX. Таким чином, керівництво компанії надає можливість столярам ще під час навчання познайомилися з масштабами якості UNILUX.
Адже тільки симбіоз хайтека і майстерні ручної роботи гарантує вікна та двері з найвищою якістю, найменшими похибками і абсолюною точністю деталей.


 ТзОВ "Євролекс-Львів", Тел/Факс: (032) 224-75-75

Copyright MyCorp © 2021